Безвізовим режимом для поїздок в Польщу торік скористалося майже 1,3 млн українців

0

У рамках безвізового режиму у 2017 році до Польщі в’їхали 1,27 млн громадян України.

Про це повідомляє «Укрінформ», цитуючи відповідь на свій запит до польської прикордонної служби.

«У напрямку в’їзду до Польщі (на кордонах з усіма сусідами) Прикордонна служба перевірила загалом 18,2 млн іноземців. При цьому, на кордоні з Україною – 10,4 млн осіб, з них 10 млн є громадянами України.

У рамках МПР до Польщі в’їжджало 4,23 млн громадян України, а у рамках безвізового руху – 1,27 млн осіб», – зазначають у Прикордонній службі Польщі.

На в’їзд та виїзд з Польщі на кордоні з Україною польські прикордонники торік перевірили 2,14 млн поляків, понад 148 тис. громадян Молдови, понад 121 тис. німців, 87 тис. румунів, понад 51 тис. литовців, 39 тис. чехів, майже 24 тис. громадян Латвії, а також майже 24 тис. громадян Росії.

Прикордонна служба не впустила до Польщі 72 тис. іноземців, з яких 29,7 тис. (41,2%) є українцями.

Основними причинами відмови у в’їзді до Польщі є відсутність належних документів, які обґрунтовують мету й умови перебування в Польщі, відсутність актуальної візи чи іншого документу, що дозволяє перебувати в Польщі, недостатня кількість коштів, необхідних для перебування, транзиту через територію Польщі чи повернення іноземця додому.

На так званому «зеленому» кордоні з Україною польські прикордонники торік затримали понад 160 громадян третіх країн (які не належать до ЄС), на кордоні з Білоруссю – 21 особу, з Росією – 4.

Залишити відгук