У Польщі готують нову міграційну політику

0

Уряд Польщі схвалив «Соціально-економічні пріоритети міграційної політики», а до середини року планує представити комплексний проект нової міграційної політики країни.

Про це повідомляє «Європейська правда», посилаючись на Money.pl.

«Уряд готує нову міграційну політику. Прийняті пріоритети, яким буде план дій уряду в цій галузі», – оголосив міністр інвестицій та розвитку Польщі Єжи Квєцінський.

«Польща розвивається добре і зарплати на польському ринку зростають. У нас з’явилися мігранти-робітники. Настав час створити серйозну основу для добре організованої міграційної політики», – додав Квєцінський.

У схвалених «Соціально-економічних пріоритетах міграційної політики» відображені проблеми та пріоритети польської економіки.

Документ передбачає, що нова міграційна політика Польщі повинна адаптуватися до пріоритетів ринку праці, зосередитись на залученні трудових ресурсів з-за кордону у галузях, де є потреба в цьому, та реагувати на потреби іноземців і польських громадян, які проживають за кордоном, в тому числі репатріантів, щоб спонукати їх повернутися додому.

Залишити відгук