Торік до Польщі не пустили майже 59 тисяч українців

кордон, митниця
0

У 2019 році польські прикордонники 55 млн разів здійснили перевірку осіб, що перетинали кордон, з них найбільше – на кордоні з Україною (21,7 млн разів).

Загалом до Польщі торік не впущено понад 96 тис. іноземців, з яких найбільше відмов було на кордоні з Україною – 58,5 тис., повідомляє Укрінформ з посиланням на прикордонну службу Польщі.

Найпоширенішою причиною відмови у в’їзді до Польщі були відсутність дійсної візи чи документа, що підтверджує особу, документів, що підтверджують мету в’їзду до Польщі, мінімально необхідної суми для здійснення подорожі.

У 2019 році польські прикордонники затримали на так званому зеленому кордоні, поза пунктами пропуску, 178 іноземців, які намагалися потрапити до Польщі. Найбільше з них (148 осіб) затримано на польсько-українському кордоні.

Польські прикордонники торік виявили на кордоні 1,2 тис. випадків використання підроблених віз, паспортів чи інших документів, які дозволяють легально перебувати в країні. Серед подорожуючих з фальшивими документами найбільше торік було громадян України – 826.

Залишити відгук