Home

thumbnail
0 відгуків

Українці масово тікають з…

Вже починаючи з 2014 року українці розпочали масово "захоплювати" Польщу та активно піднімати її економіку. Однак, охочих працювати за кордоном стає все менше. Про таке повідомляється в іноземному виданні Gazeta Wyborcza, передає . Як відзначається, починаючи від 2014 року, польська економіка виросла на 22%, з яких 2,5% є внеском українських..

Докладніше
thumbnail
0 відгуків

Чому в Польщі не…

Поліція Польщі підвела підсумки поведінки іноземних водіїв на польських дорогах за 2018 рік. Висновки не є оптимістичними: українці більше за всіх створюють аварії на дорогах країни. Протягом минулого року іноземці брали участь у 1404 дорожньо-транспортних пригодах, в результаті яких 295 осіб (включаючи 108 іноземців) загинули і 2575 осіб (включаючи 988..

Докладніше
thumbnail
0 відгуків

Роль українців у зростанні…

За підрахунками Національного банку Польщі та Варшавської школи економіки, кількість іммігрантів з України, які працюють в Польщі, почала помітно збільшуватися з 2014 року. І за п’ять років наші співвітчизники внесли вклад в зростання ВВП країни майже такий саме, як і поляки, які входять на ринок праці країни. Експерти hh.ua |..

Докладніше
thumbnail
0 відгуків

У Польщі зафіксували найнижчий…

Безробіття в Польщі в жовтні було на рівні 5,1 відсотка, тобто не змінилося від вересня, заявило Міністерства родини, праці і соціальної політики. Про це повідомляє "" з посиланням на  Віцеміністр Станіслав Швед повідомив, що наприкінці жовтня в усій Польщі було 841,9 тисячі безробітних. Порівняно з кінцем вересня – це на..

Докладніше
thumbnail
0 відгуків

Українець, який рятував людей…

Андрій Сироватський, який рятував людей в аварії біля Щецина, разом з родиною з рук Любуського воєводи отримав акт про надання польського громадянства. Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на У трагічній аварії, яка трапилась на автостраді А6 біля Щецина 9 червня цьогоріч, Сироватський, який живе і працює у Польщі, ризикуючи..

Докладніше
thumbnail
0 відгуків

Між Україною і Польщею…

У вересні цього року Президент України Володимир Зеленський під час офіційного візиту до Польщі серед важливих економічних питань співпраці обговорить із керівництвом сусідньої держави можливість відкриття пункту пропуску «Лубня – Волосате». Про це у коментарі «» повідомив радник голови Закарпатської ОДА Сергій Гайдай, передає 0312.ua. «Учора, коли ми мали зустріч..

Докладніше
thumbnail
0 відгуків

У Польщі на будівництві…

У Польщі в п’ятницю на будівництві нового газопроводу загинув громадянин України. Про це повідомляє "" з посиланням на . Трагічний інцидент стався у місті Погурська Воля недалеко від Тарнува в Малопольському воєводстві. Під час будівництва нового газопроводу величезна труба вагою близько 10 тонн скотилася до розкопу, де був чоловік. Колеги-будівельники..

Докладніше
thumbnail
0 відгуків

Шведи втікають до Польщі…

Міністр юстиції Швеції Морган Йохансон назвав "повною нісенітницею" слова депутатки Європарламенту від партії влади Польщі Беати Мазурек про те, що шведи нібито втікають до Польщі через іммігрантів. Про це повідомляє "" з посиланням на  "Шведи тікають зі своєї країни, щоб знайти спокій та нормальність у Польщі", - написала член PiS..

Докладніше
thumbnail
0 відгуків

У Польщі призначили дату…

Президент Польщі Анджей Дуда 6 серпня підписав указ, згідно з яким вибори до парламенту країни відбудуться 13 жовтня. Про це в офіційному Twitter канцелярії президента, передає . Відповідно до Конституції Польщі, парламентські вибори призначаються президентом не пізніше як за 90 днів до закінчення 4 років від початку строку повноважень Сейму..

Докладніше
thumbnail
0 відгуків

Українець керував бандою, яка…

Генеральна прокуратура Польщі звинуватила 32 особи у створенні міжнародної злочинної організації. Серед них троє українців, один із яких керував угрупованням. Про це пише з посиланням на місцеві ЗМІ. Зазначається, що серед членів ОЗГ було двоє співробітників Бескидського відділу прикордонної служби в Перемишлі. "Прокурор встановив, що підсудні заволоділи 17 автомобілями класу..

Докладніше
Знайдіть нас

Адреса
123 Мейн стріт
Нью Йорк, NY 10001

Години
Понеділок—П’ятниця: 9:00–17:00
Субота & Неділя: 11:00–15:00

Про цей сайт

Тут може бути відмінне місце для того, щоб представити себе, свій сайт або висловити якісь подяки.

Знайдіть нас

Адреса
123 Мейн стріт
Нью Йорк, NY 10001

Години
Понеділок—П’ятниця: 9:00–17:00
Субота & Неділя: 11:00–15:00