Home

Польща скасувала робочі візи для українців

0 відгуків


Польща підтвердила офіційне право українців їхати в Польщу на роботу без візи. Польща скасувала робочі візи для українців. Про це повідомляє прикордонна служба Польщі на офіційному сайті , передає . Польща єдина країна Шенгенської зони та країна ЄС, законодавство якої передбачає, що негромадяни Євросоюзу, які перетнули кордон у рамках безвізового руху, тобто..

Докладніше

Під час візиту в Україну президент Польщі заявив, що його країна з радістю прийматиме українських працівників

0 відгуків


Події 1940-х років на Волині були етнічною чисткою, а не війною між Україною і Польщею, сказав президент Польщі Анджей Дуда під час візиту в селище Олика (Волинська область) на запрошення католицького Собору святих апостолів Петра і Павла, в зв’язку з 75-річчям Волинської трагедії. Про це повідомляє посилаючись на . “Ми хочемо..

Докладніше

Перегонники перетворили польське село в смітник покинутих автомобілів. ФОТО

0 відгуків


Польське село Гребенне, яке межує з Україною повільно перетворюється на звалище покинутих автомобілів. За словами Томаша Баарта, що опублікував фотографії «автомобільного кладовища» в мережі Facebook, перегонщики кидають тут автомобілі навіть в разі невеликої поломки. Про це пише інтернет-видання . На знімках видно, що дороги і галявини біля будинків завалені десятками..

Докладніше

У Польщі працює мільйон українців, а в Україні виник дефіцит кадрів, - український міністр

0 відгуків


На сьогодні у Польщі працює близько одного мільйона українців, проте в пенсійній системі з них зареєстровані лише 300 тисяч осіб. Про це заявив міністр соціальної політики України Андрій Рева, передає "". "Офіційно в Польщі на сьогоднішній день працює мільйон українців. Але застраховані в ООС (обов'язкове державне соціальне страхування), тобто в пенсійній системі,..

Докладніше

З України до Польщі запустять ще один потяг

0 відгуків


Міністри інфраструктури України та Польщі Володимир Омелян та Анджей Адамчик домовилися створити робочу групу для запуску залізничного маршруту сполученням Люблін-Львів. Про це повідомляє прес-служба Міністерства інфраструктури України. «До осені ми маємо визначитися із технічними деталями і вийти на оптимальне для обох країн рішення. Сподіваюсь, восени ми проведемо зустріч міністрів інфраструктури..

Докладніше

У Польщі українським студентам допоможуть із пошуком роботи

0 відгуків


У Польщі створили проект "EdWork", який допоможе українським студентам знайти легальну роботу в країні.  Він передбачає пошук тимчасового і постійного заробітку для іноземних студентів, котрі навчаються в Польщі та для студентів іноземних закладів вищої освіти, повідомляє . "У Польщі стартує проект "EdWork", що допоможе студентам з України, Білорусі, Молдови та..

Докладніше

Новий міністр відклав будівництво "стіни" на кордоні Польщі з Україною

0 відгуків


Новопризначений міністр сільського господарства Польщі Ян Кшиштоф Ардановський наразі не бачить сенсу в будівництві загороди на кордоні з Білоруссю та Україною з метою боротьби проти АЧС. Він заявив, що Варшава чекає на фахову оцінку Європейської агенції безпеки харчової продукції (EFSA), виходячи з якої, прийматиме остаточне рішення щодо того, чи ця..

Докладніше

Стало відомо, скільки українців працюють і навчаються в Польщі

0 відгуків


У Польщі на сьогодні проживають, працюють і навчаються 2 мільйони українців. Про це повідомив посол Польщі в Україні Ян Пєкло, передає . "2 млн українських громадян, які працюють, проживають і навчаються в Польщі", - сказав він на прес-конференції у вівторок у Києві. При цьому Я.Пєкло наголосив, що трудова міграція є..

Докладніше

Українці скуповують землю в Польщі

0 відгуків


Торік українці отримали 134 дозволи на придбання земельних ділянок у Польщі, повідомили в міністерстві внутрішніх справ сусідньої держави. Всього 2017-го іноземцям видали 224 дозволи. Вони купили 270 ділянок загальною площею майже 23 га, повідомляє . Щоб купити землю в Польщі, громадяни країн, що не є членами Євросоюзу, повинні отримати дозвіл..

Докладніше

Що зміниться для українських заробітчан у Польщі: роз'яснення експерта

0 відгуків


За нововведеннями, які планує Польща на ринку трудових мігрантів, роботодавець повинен заплатити 30 злотих (близько 240 грн) за працевлаштування іноземця. Про нюанси трудових змін у наших сусідів у коментарі розповів голова Ради З’єднання борців "За справедливість" Анатолій Войтко. Змінами обумовлена також видача нових типів дозволів (Zezwolenie na pracę sezonową). У..

Докладніше
Знайдіть нас

Адреса
123 Мейн стріт
Нью Йорк, NY 10001

Години
Понеділок—П’ятниця: 9:00–17:00
Субота & Неділя: 11:00–15:00

Про цей сайт

Тут може бути відмінне місце для того, щоб представити себе, свій сайт або висловити якісь подяки.

Знайдіть нас

Адреса
123 Мейн стріт
Нью Йорк, NY 10001

Години
Понеділок—П’ятниця: 9:00–17:00
Субота & Неділя: 11:00–15:00